AKILLI SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNMAKTADIR.

Ödeme Seçenekleri Ve Teslimat

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

 

Garanti Bankası hesabımıza yapabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

 

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi işlemi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bankaların müşterilerine parayı iade etme süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

 

Sipariş Bedeli İadesi

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İnternet Dünyası Tic. San. Ltd. Şti. 5 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme Takibi

 

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme e-ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Sözkonusu sistem herehangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

Teslimat

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo firmasına teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bursa merkezli şirketimizden ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 15:00 'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır.

 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.