AKILLI SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNMAKTADIR.

Hakkımızda

meshurbursa.com

 Bir İNTERNET DÜNYASI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA TEKSTİL TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ iştiraki olan meshurbursa.com sektörde 20 yıllık bilgi birikimi ile Bursa'da faaliyet göstermekte olup, Meşhur Bursa'mızın  Meşhur ürünlerinin ve bilinen markalarının satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

 

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

 

Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. İNTERNET DÜNYASI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA TEKSTİL TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ, 20 yıllık sektör birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir.

 

Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir. 

Müşteri Memnuniyeti

 

İNTERNET DÜNYASI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA TEKSTİL TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ' nin başarısındaki temel faktör; müşterilerine orjinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, toplum ve çevremize en yüksek dikkat ve saygıyı göstermektir.

 

Satış ve Kalite Anlayışı

 

İNTERNET DÜNYASI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA TEKSTİL TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimi haline dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktadır. Süreçler Toplam Kalite Yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır.

 

Kalitenin sürekliliği adına gösterilen hassasiyet ile yüksek kaliteli ürünler tercih edilmektedir. İNTERNET DÜNYASI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA TEKSTİL TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ ürünün girdi kalitesinin de önemine inançla, tedarikçiler ile güvene dayalı işbirliği içinde, girdilerin en kaliteli ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır.

 

 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.